Олійник про напад на свого сина: “Син не відповідає за батька”

15 липня 2014, 17:33

Народний депутат, член депутатської групи «За мир та стабільність» Володимир Олійник звернувся до Президента з проханням взяти під особистий контроль хід розслідування резонансного нападу на його сина.

Про це повідомили JeyNews у прес-службі депутатської групи «За мир та стабільність».

«Звертаюся до Вас не тільки як до Президента України, а і як до батька чотирьох дітей. Вважаю, що неприпустимо коли в Україні трапляються такі інциденти як побиття Голови Хмельницької обласної державної адміністрації, побиття заступника Голови фракції ВО «Батьківщина» народного депутата України Пашинського С.В. та інцидент з моїм сином.

Впевнений, що Ви як батько мене зрозумієте і погодитесь, що в Україні не може бути так, щоб дітей били лише через їх прізвище, або діти гинули лише через те, що народилися або живуть на Донбасі», - зазначив Олійник.

Крім того, у своєму листі до Президента політик зауважив, що автомобіль, в якому насильно утримували його сина, належить Черкаській обласній раді.

«Вивівши Олійника Р.В. на вулицю його знов побили та силоміць заштовхали в автомобіль, від нанесених травм Олійник Р.В. втратив свідомість та через наявну хворобу – цукровий діабет, знаходився в комі.

Автомобіль, в якому силоміць утримувався Олійник Р.В., Opel Vectra державний реєстраційний номер СА0034АА належить АТП Черкаської обласної ради. Наразі Олійник Р.В., перебуваючи у тяжкому стані, знаходиться на стаціонарному лікуванні», - повідомив Олійник.

Він також підкреслив, що резонансний інцидент пов’язує виключно зі своєю політичною діяльністю.

«Зауважу, що цей випадок трапився виключно через те, що Олійник Руслан є сином народного депутата України, а не через службові мотиви. До цього часу, навіть у період Сталінських репресій, в суспільстві і у політиці існував принцип "син не відповідає за батька".

Виходячи з вищезазначеного, прошу Вас вжити всіх передбачених законом заходів з метою проведення повного всебічного розслідування вказаного злочину, встановлення винних осіб та недопущення повторення подібних інцидентів знову», - резюмував Олійник.

Нагадаємо, 4 липня, 30 представників черкаської "Свободи" та самооборони напали на сина народного депутата Володимира Олійника.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору