Міст через Дніпро нарешті заасфальтували

15 липня 2014, 17:12

У липні на мостовому переході через р. Дніпро черкаські дорожники замінили 10 плит прогонових будов. Сьогодні впродовж дня після цих робіт улаштували асфальтобетонне покриття. Нагадаємо, на мосту налічується біля трьох тисяч залізобетонних конструкцій.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Якщо плити встановлювали вночі, то за асфальтування дорожники взялися вдень, адже асфальтобетон отримали з Черкаського АБЗ, який працює в звичайному режимі. Крім того, для цього виду робіт має значення гарне освітлення.

Сьогодні міст залатали 10-ма тоннами асфальту. У роботах задіяли 18 фахівців та 6 одиниць техніки. Рух транспорту з обмеженням проїзду забезпечили працівники ДАІ. Загальна вартість ремонтних робіт сягнула близько 300 тис грн.

- Через два тижні ми розпочнемо другий етап робіт, який передбачає подальшу заміну плит та ліквідацію зміщень встановлених у попередні роки плит, - говорить перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Майданюк. – Просимо вибачення в учасників дорожнього руху за незручності. Наші працівники працюють максимально потужно, аби завершити укладання асфальту за один день.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору