Олег Стадник: Робимо все можливе, щоби мінімізувати ризики для здоров’я громади міста

09 січня 2018, 11:25

ПРО ДОСТУПНІ ЛІКИ ТА ІНСУЛІНИ. На сьогодні виконком Черкаської міської ради знову не зібрався. Продовжуємо жити в умовах екстремальної ситуації. Робимо все можливе, щоби мінімізувати ризики для здоров'я громади міста.

5 січня всі наші заклади надіслали гарантійні листи, в яких підтверджують виділення субвенції із обласного бюджету коштів на інсуліни та на програму "Доступні ліки". Наразі, це більше 50 аптечних пунктів, які здійснювали відпуск ліків по договорах у минулому році. Дехто з них уже відгукнувся і підписані угоди на очікувані суми відшкодувань. Щиро вдячний за порозуміння приватним аптекам та КП"Фармація". Сподіваюсь, що і всі інші аптеки будуть надійними партнерами і увійдуть в розуміння ситуації, яка склалась із міським бюджетом.

Паралельно в терміновому порядку провели ревізію залишків по інсулінах. Залишки є, але по різних видах інсулінів в різних пропорціях.

На вимогу департаменту буде здійснюватись щоденний моніторинг розподілів і видачі інсулінів, щоб не допустити відсутності не знижувального запасу.

Ось так розпочинається робочий тиждень. Тиждень, протягом якого прийдуть рахунки за тепло, воду, електроенергію.

Тиждень, коли прийде медична субвенція на аванс по заробітній платі.

То ж дай, Боже, прозріння в голови тих,хто взявся керувати містом, бо плуга перти - це не язиком молотити...

Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради

*пост на особистій сторінці у Facebook

 

Вгору