Один з потерпілих у ДТП на Чорнобаївщині досі не прийшов до тями

26 серпня 2016, 15:19

reanimaciya

Один з постраждалих внаслідок автопригоди на Чорнобаївщині, яка сталася 23 серпня, перебуває в Чорнобаївській райлікарні у край важкому стані. Чоловік досі без свідомості.

Про це повідомила головний лікар Чорнобаївської райлікарні Тетяна Козлова, інформує УНН-Центр.

Чоловіка прооперували нейрохірурги. Нині він перебуває у реанімації і підключений до апарату штучного дихання.

“Постраждалий у дуже важкому стані. Наші лікарі борються за його життя. При потребі, чоловіка перенаправимо або в Черкаси, або в Київ”, - сказала головний лікар.

Щодо стану інших потерпілих, котрих привезли після ДТП в Чорнонобаївську РЦЛ, то одну дівчину і трьох хлопців вже забрали додому, до Києва. Вони мають різні травми за ступенем тяжкості: переломи ребер, рук тощо. Їх стан — середньої тяжкості.

У Чорнобаївській лікарні залишилася ще одна дівчина та хлопець. Останній має перелом тазу. Дівчина, у якої незначні забої, залишилася за ним доглядати. Пізніше їх заберуть в Київ.

Також у Золотоніській лікарні перебуває колишній "торнадівець", який не пам'ятає ДТП.

Нагадаємо, в мікроавтобусі, який втрапив у ДТП, їхали бійці АТО, що поверталися в Київ з Маріуполя, де поминали побратима. В автобусі були бійці з різних куточків України, всього 11 осіб. Аварія сталася біля повороту на Мельники через зіткнення з вантажівкою. Пасажири були терміново госпіталізовані до Золотоніської та Чорнобаївської центральних районних лікарень.

Поділитись

Коментарі

Вгору