Одного з черкаських маршрутників не допустили до конкурсу на міські перевезення

13 листопада 2019, 10:15

Фото тематичне

Бакашева Б.А. не допустили до участі в конкурсі за автобусним маршрутом № 9 «АТЗТ ЧШК- Залізничний вокзал». Члени виконавчого комітету, які прийняли таке рішення, запевняють, що у перевізника немає належних умов для надання такої послуги.

- Офіційно там працюють 3-4 людини, а їздить значно більше автобусів. Тобто офіційно машини їздять без водіїв і кондукторів? Також у нього немає бази, де можна поставити автобуси, відповідно, немає можливості перевірити технічний стан автобусів й те, в якому стані працівники, - прокоментував ситуацію заступник міського голови Юрій Ботнар.

Також він запевнив, що цього перевізника вже не допускали до конкурсу. Тоді він звернувся до суду й інстанція ухвалила рішення, що конкурсна комісія виконкому не мала права допускати чи не допускати перевізника. Водночас суд зобов’язав комісію надати допуск.

- Тому комітет змушений ухвалити рекомендацію про допуск перевізника без людей і бази до участі в конкурсі, але водночас рекомендує не робити цього, - зазначив Ботнар.

Тому члени виконавчого комітету проголосували проти допуску Бакашева Б. А. до участі в конкурсі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору