Навіщо дитині «розумний» годинник?*

13 листопада 2019, 10:04

Smart Watch — наручний годинник із широкими функціоналом і можливостями. Пристрій об’єднав функції телефону, фітнес-трекера та GPS-навігатора. В чому користь такого девайсу для школярів, з’ясовували експерти прайс-агрегатора «Е-каталог».

Сучасні моделі Smart Watch орієнтовані не тільки на дорослих користувачів, але й на дітей. Дитячі «розумні» годинники — чудові помічники турботливих батьків, чиї діти самостійно ходять до школи або відвідують спортивні секції, пересуваючись містом без супроводу дорослих. Завдяки вбудованому GPS-трекеру, що з’єднаний з додатком на батьківському смартфоні, можна в будь-який момент з’ясувати, де знаходиться дитина, а також простежити маршрут її руху. Якщо сигнал вийде за межі встановленого маршруту або годинник буде знятий з дитячої руки, на телефон одного з батьків автоматично буде відправлено повідомлення.

Скориставшись кнопкою SOS, встановленою на бічній частині корпусу, дитина в разі небезпеки може зв’язатися з батьками або іншими людьми, чиї номери позначені в записній книжці пристрою, відправивши дзвінок або текстове повідомлення.

Багато моделей, наприклад Smart Watch Smart Q50, оснащені додатковими цікавими функціями, як-от заохочення у вигляді віртуальних сердечок. Батьки можуть винагороджувати малюка за успіхи та досягнення, а в разі поганої поведінки вилучати сердечка. Також годинник можна використовувати як телефон, будильник, фітнес-трекер, крокомір, для моніторингу сну і вимірювання пульсу, а, підключившись до бездротової мережі або мобільного інтернету, обмінюватися даними.

Різноманітний дизайн корпусу та яскраві силіконові ремінці з можливістю регулювати розмір дозволяють вибрати гаджет на будь-який смак. Такий сюрприз подарує дитині радість, а вам — спокій за її безпеку.

*На правах реклами

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору