Одарич прогнозує несподівані кадрові призначення у міськраді

04 березня 2014, 15:45

Депутати міської ради від Партії регіонів та депутатської групи "Черкащани" формують нову більшість. Тому 6 березня під час засідання сесії міськради черкасці можуть отримати несподівані кадрові призначення. Передовсім, ідеться про секретаря міськради та членів виконавчого комітету.

Про це під час прес-конференції повідомив екс-міський голова Сергій Одарич.

- До Черкас прибув посланник Тулуба – Борис та почав формувати нову більшість в міськраді. Сьогодні йде мова про відродження коаліції Партії регіонів з групою «Черкащани». Риторика така, що ми, мовляв, на російських штиках все повернемо назад, тож збирайтеся, повертайтеся у фракції тощо. Тому в цей четвер, коли знову збереться міськрада, ми можемо отримати несподівані кадрові призначення щодо секретаря і членів виконавчого комітету, - заявив Сергій Одарич.

Також він зазначив, що Вільні демократи підтримали на посаду секретаря міськради кандидатуру депутата Миколи Добровольського, якого висунула ВО "Батьківщина".

- Вільні демократи своїх кандидатів не висували, але у разі потреби у нас такий кандидат є  - це Василь Маринкевич. Але у зв'язку із подальшим обговоренням та тим, що "Батьківщина" визначилася із кандидатурою... Наразі необхідно забезпечити нормальну життєдіяльність міста, енергопостачання, постачання фінансовими ресурсами, а в умовах, коли Президент, спікер, прем'єр-міністр, голова облради є представниками ВО "Батьківщина" цілком логічно ставити "батьківщинівця" на чолі міста, оскільки у них краще налагоджені комунікації з владою. Це дасть можливість оперативно вирішувати господарські питання. Наразі в країні досить складна ситуація, зараз не до політики, тому Вільні демократи підтримали кандидатуру Добровольського, - підкреслив екс-мер.

Проте за його словами, якщо відродиться коаліція Партії регіонів з "Черкащанами", то саме вони можуть вирішити, хто все ж стане новим секретарем міськради, оскільки володіють більшістю голосів.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору