Одарич досі не знає, коли в Черкасах почнеться опалювальний сезон

07 жовтня 2014, 09:00

87c7d648151f5cd3be35a0e8c0f9fae0_L

Уже наступного тижня у Черкасах має розпочатися опалювальний сезон. Традиційно теплоносій у домівки черкащан подавали з 15 жовтня, або коли середньодобова температура повітря на вулиці не піднімалася вище +8°С. Коли ж розпочнеться опалювальний сезон цьогоріч і до скількох градусів обігріватимуть домівки черкащан, черкаська мерія не знає й досі. Про це на прес-конференції повідомив міський голова Сергій Одарич, інформує Вечірка

—   Чіткого розуміння, коли розпочнеться опалювальний сезон і якими будуть цього року санітарні норми і температурний режим досі немає. Ще у липні було прийнято рішення про зменшення лімітів, для Черкас вони скорочені на 30%. Стосовно початку опалювального сезону та санітарних норм, сподіваюся цього тижня уряд прийме ці рішення, — розповідає міський голова Сергій Одарич.

Мер запевнив, що котельні як «Черкаситеплокомуненерго», так і Черкаської ТЕЦ стовідсотково готові до початку сезону. Черкаська ТЕЦ поповнює запаси вугілля і вже має понад 60% від необхідної кількості на весь опалювальний сезон. Так само завершуються роботи з підготовки магістралей до початку опалювального сезону. Ремонтники лагодять останні пориви. Понад сто будівель, серед яких житлові будинки, дитсадки та школи Південно-Західного району оснащують сучасними автоматичними регуляторами подачі тепла. Завдяки цьому обладнанню при зменшенні лімітів газу увесь Південно-Західний район переключать на постачання теплоносія від Черкаської ТЕЦ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору