На хлібоприймальні підприємства Черкащини надійшов 1 мільйон тонн зерна

06 жовтня 2014, 20:40

зерноГоловним завданням на сьогодні є забезпечення належних умов для зберігання зібраного врожаю зернових та олійних культур.

На Черкащині функціонує 31 хлібоприймальне підприємство, оснащене обладнанням для приймання, зберігання, переробки зерна та олійних культур, дороблення до посівних кондицій та зберігання насіння.

Виробничий потенціал цих підприємств дає змогу виконувати всі технологічні операції і зберігати одночасно 1,8 млн. тонн збіжжя.

Елеватори, хлібоприймальні підприємства та комбінати хлібопродуктів регіону спроможні за добу приймати в потоці 71,3 тис. тонн, очищати – 180,0 тис. тонн та проводити сушіння 77,0 тис. тонн зерна.

За оперативною інформацією, станом на 1 жовтня поточного року на зернові склади області надійшло 1 млн. 1 тис. 343 тонни зерна урожаю 2014 року, що на 37 % перевищує минулорічний показник на вказану дату.

За якісними параметрами більше 76 % зерна пшениці належить до продовольчого. Наявність клейковини та білку у зерні достатня для виробництва борошна високих ґатунків та випікання високоякісних хлібобулочних виробів.

У сільськогосподарських підприємствах області продовжується збирання зерна кукурудзи та сої, на стадії завершення – збирання соняшнику. Нині вже зібрано 2 млн. 16 тис. тонн зернових, що на 277 тис. тонн опереджає минулорічний показник.

За інформацією Держсільгоспінспекції України в Черкаській області

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору