Обвинувачений у ДТП, в якій загинула родина поліцейського, на суді переймається про повернення вилучених грошей

21 жовтня 2019, 15:25

Обвинувачений у ДТП, в якій загинула родина поліцейського, на суді переймається про повернення вилучених  грошей

Сьогодні в Придніпровському районному суді міста Черкаси відбулось судове засідання щодо смертельної ДТП, що сталася в Черкасах ще влітку минулого року.

Нагадаємо, що 24 липня на перехресті вулиць Чорновола та Чайковського автомобіль БМВ на великій швидкості протаранив інший автомобіль - Фіат. У результаті зіткнення загинула молода мама та її 4-річний син. Пізніше виявилось, що це дружина та син діючого поліцейського, учасника АТО.

Згодом стало відомо ім'я водія автомобіля БМВ. Ним виявився 38-річний харків'янин Микола Захарченко. Суди над ним тривають уже понад рік.

Зазначимо, що підозрюваний своєї вини не визнає, більше того - каже, шо він не водій БМВ. Доказом цьому нібито є відео, де він говорить про це у машині поліцейських.

На минулому засіданні було заслухано всіх учасників процесу та досліджено відеодокази. Недослідженими залишилися речові докази.

За словами прокурорки Вікторії Дидич, серед речових доказів, зокрема, - автівки, гроші, мобільний телефон, два відеозаписи ДТП, одяг учасників аварії, відеореєстратори, зразки крові та ін.

На її думку, дослідження речових доказів у цьому випадку проводити недоцільно, адже вже детально досліджено відеозапис дорожньо-транспортної пригоди. На думку ж підозрюваного Захаренка, варто було б дослідити і запис із його відеореєстратора. Однак перед цим прокурор зазначала, що на карті пам'яті нічого не збереглося. До того ж, він припустив, що можна було б дослідити вилучені кошти, адже вони, на його думку, не є речовим доказом, і, "можливо, варто повернути їх власнику".

Крім того, за словами Захаренка, нібито на телефоні є відеозапис, який він хотів би продемонструвати суду. Однак телефон не вмикається і жодна служба підтримки йому не допомогла.

Захисник Захаренка Володимир Ткаченко також поставив під сумнів те, що гроші є речовими доказами. На це прокурор зауважила, що після визнання цих грошей речовим доказом і накладення на них арешту, вони, згідно з законом, перейшли на депозитний рахунок Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

За її словами, за необхідності ці кошти можуть слугувати як відшкодування у разі вимог цивільних позивачів. На це Захаренко заявив, що вважає накладення арешту на ці кошти незаконним.

Зрештою, суд постановив, що дослідити необхідно лише відеореєстратор і флеш-карту. Прокурора зобов'язали надати їх суду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору