Обмовки Путіна вказали на військову присутність Росії на Сході (відео)

21 липня 2014, 17:18

У нічному зверненні з приводу збитого Boeing були непрямі докази присутності військових РФ в Україні.

Керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук знайшов в нічному зверненні президента РФ Володимира Путіна з приводу трагедії Boeing 777 невідповідності, які вказують на присутність військ РФ на Сході України.

Про це Тимчук повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформує ТСН.

У своїй промові Путін вказав, що бойові дії на Сході були відновлені 28 червня, хоча перемир'я було продовжено на період з 27 до 30 червня і жодних активних дій сили АТО в цей період не проводили, тільки лише реагували на постійні напади і обстріли з боку терористів.

"Кремль не міг не знати про продовження перемир'я з української сторони - оголошення про продовження перемир'я з боку Києва прозвучало в ході тристоронніх консультацій 27 червня. Разом з тим, саме 28 червня ми, група "ІС", отримали перші повідомлення про те, що у складі екіпажів бойових розрахунків закидалися з території РФ зразки озброєння і військової техніки, помічені вже не тільки російські найманці, але і військовослужбовці ЗС РФ. Таким чином, Путін побічно підтверджує той факт, що Росія почала черговий етап військового вторгнення в Україну 28 червня, коли сили АТО дотримувалися перемир'я", - повідомляє Тимчук.

Крім того, "Інформаційний спротив" повідомляє, що після падіння малайзійського лайнера Росія вивела частину своїх підрозділів з території України. Підозри викликає і той факт, що свою офіційну заяву Путін зробив через більше трьох діб після трагедії. Протягом цього часу терористи, яких президент РФ назвав "представниками Донбасу, Донецька", не пускали на місце трагедії міжнародних експертів і намагалися приховати докази своєї участі в падінні літака. За даними "ІС", ці дії координувалися з Москви.
"Під "представниками Донбасу, Донецька" Путін, цілком очевидно, має на увазі підконтрольних йому проросійських бойовиків, які роблять все можливе, щоб не дати провести об'єктивне розслідування. Таким чином, легітимізуючи їх як якусь повноправну сторону в розслідуванні", - зазначає Тимчук.

Нагадаємо, терорист Олександр Бородай підтвердив, що чорні ящики зі збитого Boeing 777 знаходяться в руках бойовиків.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору