Гідравлічні випробування у мікрорайоні “Д” триватимуть ще два тижні

21 липня 2014, 17:01

Черкаські тепловики вже перейшли до третього етапу гідравлічних випробовувань мереж, який охопить мікрорайон «Д». Зокрема, вулиці: Калініна, Вербовецького, Різдвяна, Рябоконя. 

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як зауважила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська, орієнтовно, планується завершити третій етап гідровипробовувань – 4 серпня.

– Але це – у разі, якщо не буде виявлено суттєвих поривів, на ліквідацію яких знадобиться більше часу, – відзначила Алла Олександрівна.

А також повідомила, що під час першого та другого етапів гідровипробовувань на магістральних мережах Черкаської ТЕЦ виявлено 40 аварійних ситуацій, 39 з яких вже усунуто. Тоді як на розподільчих мережах «Черкаситеплокомуненерго» виникло 136 поривів, 90 з них вже ліквідовано.

Алла Грохольська нагадала, що під час попередніх двох етапів гідравлічних випробовувань були перевірені тепломережі у мікрорайоні «Митниця», по вулицях: Сєдова, П.Комуни, О.Дашковича, Благовісній, Леніна,Піонерській, Б.Хмельницького,Р.Люксембург, (між вулицями Фрунзе та Ільїна), а також – у центральній частині міста.

– Після завершення третього етапу у мікрорайоні «Д» та ліквідації усіх аварійних ситуацій, комунальники перейдуть до реалізації останнього – четвертого етапу гідровипробовувань, який охопить райони «Хімселище», Залізничного вокзалу та Південно-Західного району Черкас, – зазначила Алла Олександрівна.

Поділитись

Коментарі

Вгору