Облрада постригла липи, як колись Одарич “покромсав” каштани

07 листопада 2014, 15:59

1415357597_dereva-1Облрада постригла липи, як колись Одарич "покромсав" каштани. Однак це краще, ніж розправа Тулуба над ялинками.

Біля приміщення Будинку рад силами спеціалізованого підприємства проводиться обрізка лип, що ростуть вздовж вулиць Лазарєва і Байди Вишневецького, інформує прес-служба облради.

Щодо необхідності виконання таких робіт, начальник КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Валерій Височин пояснює так.

1415357623_dereva-2

Для проведення розчистки крон лип є майже десяток причин. Найперше, поміж густо переплетеним гіллям розвішано електричні дроти, по яких іде струм. У дощову погоду часто трапляється замикання. Це небезпечно. Потім, у гіллі заховалися дорожні попереджувальні знаки, які часто не бачать водії. Окрім того, дерева розрослися таким чином, що з однієї сторони гілки звисають на проїжджу частину вулиці, де часто паркуються автомобілі. Гілля на верхівках дерев дістає до вікон і в негоду не лише стукає у вікна, але може і вибити скло.Санітарна обрізка не зашкодить деревам

1415357556_dereva-3

- До мене як керівника, який відповідає за утримання будівлі, неодноразово зверталися працівники установ, особливо першого і другого поверхів, що з настанням теплої пори року, коли розростається листя, у їхні робочі кабінети, що розміщуються з північної сторони, фактично не надходить природне світло, тому доводиться часто вмикати електричне освітлення. Таким чином ми вирішимо в певній мірі і питання енергозбереження, - зазначає Валерій Височин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору