Новий керівник обласної міліції запросив журналістів до себе у гості

27 лютого 2014, 18:10

Новопризначений очільник черкаської міліції Леонід Бойко заявив, що йому немає чого приховувати, а тому сьогодні запросив журналістів до себе у гості і пообіцяв познаймити з родиною.

Такої привабливої пропозиції журналісти від нового обласного "шерифа", який лише третій день перебуває на посаді, аж ніяк не очікували. Адже досі журналістам так і не вдалося поспілкуватися із його "папєрєдніком" Володимиром Ліпандіним на прес-конференції, на жодну із численних журналістських акцій не вийшов, посилаючи тільки керівників прес-служби та своїх заступників. Відповідно і до громади він також не виходив.

Новий головний міліціонер вирішив, певне, журналістів одразу шокувати відкритістю, тому одразу запросив у гості.

- У мене є будинок, я його не вкрав. Можу розповісти, звідки у мене доходи на нього. Я працював у Вінницькій та Херсонській областях. Я отримав квартиру в Херсоні, продав її, у Черкасах продав. Придбав недобудовану будівлю і добудував. Зі мною проживає тесть. Тесть і дружина займаються бізнесом. Я цього не приховую. Коли завгодно можу вас запросити. Я можу надати вам документи, звідки у мене є гроші на будинок. Якщо у вас є бажання, може завітати до мене, познайомитися із сім'єю, дітьми, - зазначив Леонід Бойко.

Також, як виявилося, новопризначений керівник обласної міліції ще жодного разу не був за кордоном, хоча й має закордонний паспорт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору