Новий керівник обласної міліції запросив журналістів до себе у гості

27 лютого 2014, 18:10

Новопризначений очільник черкаської міліції Леонід Бойко заявив, що йому немає чого приховувати, а тому сьогодні запросив журналістів до себе у гості і пообіцяв познаймити з родиною.

Такої привабливої пропозиції журналісти від нового обласного "шерифа", який лише третій день перебуває на посаді, аж ніяк не очікували. Адже досі журналістам так і не вдалося поспілкуватися із його "папєрєдніком" Володимиром Ліпандіним на прес-конференції, на жодну із численних журналістських акцій не вийшов, посилаючи тільки керівників прес-служби та своїх заступників. Відповідно і до громади він також не виходив.

Новий головний міліціонер вирішив, певне, журналістів одразу шокувати відкритістю, тому одразу запросив у гості.

- У мене є будинок, я його не вкрав. Можу розповісти, звідки у мене доходи на нього. Я працював у Вінницькій та Херсонській областях. Я отримав квартиру в Херсоні, продав її, у Черкасах продав. Придбав недобудовану будівлю і добудував. Зі мною проживає тесть. Тесть і дружина займаються бізнесом. Я цього не приховую. Коли завгодно можу вас запросити. Я можу надати вам документи, звідки у мене є гроші на будинок. Якщо у вас є бажання, може завітати до мене, познайомитися із сім'єю, дітьми, - зазначив Леонід Бойко.

Також, як виявилося, новопризначений керівник обласної міліції ще жодного разу не був за кордоном, хоча й має закордонний паспорт.

ханна сказав:

бреше, а в Висоцького нкого бізнв немає,а будинок будує і це на зарплату мінта,скоріше на гроші наркоти і наркобаронів та бандюків,яких кришує

ханна сказав:

гыморой у нього був великий з часом рзкаже, так з людьми не можна, даже з мынтамы,вони не за 1000 хотят при їх то зарже люди і в а жить.як

черкасець сказав:

Привіт Ханна! Звідки у такої чемної баришні стільки поганих слів в лексиконі? Чи можпе Ви не баришні, а так? Мабуть, щось у роті, виплюнь Ханя каку, скажи ма-ма……….

Николай сказав:

Да,да!!!так же бороться за такую должность,видим о это того стоит!!!но!!!ле гко посчитать¦дом 300-400 тыс$,дача в звенигородском районе такой же стоимости(скоро будут фото),стройка гостинницы в Водяныках,строй ка в Дахновке,две машины 150-160 тыс$(……..).итого более 1 млн.$.бизнес как он говорит тестя-это гостинница в 3 этажа построена на средства Бойко в Железном порту Херс.обл.(как понимаете это сезонный заработок и достаточно скромный),а бизнес жены вообще непонятно что???вот и думайте зарплата и все имущество за такой короткий срок соответствуетил и нет?

Вгору