Бойко закликав ДАІшників не брати хабарі, не пити та патрулювати дороги з активістами

27 лютого 2014, 18:41

Новий начальник УМВС України в Черкаській області Леонід Бойко закликає ДАІшників на місцях патрулювати дороги разом з активістами від громадськості. Про це він сказав сьогодні під час наради з керівниками районних підрозділів ДАІ.

Про це інформує "Прочерк".

– Мені казали, що ДАІ фактично не здійснює патрулювання з громадськістю, то зв’яжіться з активістами, щоб не було такого, як при попередньому режимі, – сказав Бойко. – Зв’яжіться з активістами, складіть графік чергувань, беріть прапори і тоді буде довіра до міліції! І буде імідж міліції підніматися. Треба бути з народом України і з черкащанами!

Бойко також закликав ДАІшників дбати за імідж структури та не брати хабарів.

– Якщо я, не доведи Господи, дізнаюся, що хтось з начальників ДАІ братиме хабарі, я вас зразу звільню! Звільню за 24 години! Те ж саме стосується тих, хто любить пити. У нас немає «сухого закону» в державі, проте на роботі треба виконувати свої обов’язки, а не пити. Коу хочеться, то йдіть на гражданку і пийте, – строго сказав на нараді Леонід Бойко.

Окремо він звернув увагу на уманську роту, зауваживши, що до неї треба взагалі окремий підхід, бо там «немов організована злочинність».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору