Бойко закликав ДАІшників не брати хабарі, не пити та патрулювати дороги з активістами

27 лютого 2014, 18:41

Новий начальник УМВС України в Черкаській області Леонід Бойко закликає ДАІшників на місцях патрулювати дороги разом з активістами від громадськості. Про це він сказав сьогодні під час наради з керівниками районних підрозділів ДАІ.

Про це інформує "Прочерк".

– Мені казали, що ДАІ фактично не здійснює патрулювання з громадськістю, то зв’яжіться з активістами, щоб не було такого, як при попередньому режимі, – сказав Бойко. – Зв’яжіться з активістами, складіть графік чергувань, беріть прапори і тоді буде довіра до міліції! І буде імідж міліції підніматися. Треба бути з народом України і з черкащанами!

Бойко також закликав ДАІшників дбати за імідж структури та не брати хабарів.

– Якщо я, не доведи Господи, дізнаюся, що хтось з начальників ДАІ братиме хабарі, я вас зразу звільню! Звільню за 24 години! Те ж саме стосується тих, хто любить пити. У нас немає «сухого закону» в державі, проте на роботі треба виконувати свої обов’язки, а не пити. Коу хочеться, то йдіть на гражданку і пийте, – строго сказав на нараді Леонід Бойко.

Окремо він звернув увагу на уманську роту, зауваживши, що до неї треба взагалі окремий підхід, бо там «немов організована злочинність».

Коментарі

Вгору