Новий тариф. Скільки тепер платитимуть черкасці за вивезення сміття

29 січня 2019, 18:07

Для мешканців багатоквартирних будинків тариф на вивезення сміття буде дещо зменшений, а для приватного сектора – незначно зросте.

Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Черкасах. Таке рішення, за словами владців, ухвалено з метою поліпшення роботи із санітарного очищення території міста від твердих побутових відходів.

А саме: зараз діючий тариф з вивезення побутових відходів для жителів багатоквартирних будинків – 1,95 гривні на рік за один кубічний метр, а стане – 1,9 гривні за один кубометр. Для приватного сектора: донині було 2,31 грн. за один кубічний метр побутового сміття, а стане – 2,38 грн. за один кубометр на рік.

У перерахунку на місяць: одна особа, яка проживає у багатоповерхівці, донині сплачувала 18,55 грн. за вивезення побутових відходів. Нині ж буде – на 49 копійок менше.

Тоді як господарі приватного сектора, які раніше платили 23,34 грн. в місяць з однієї особи, віднині отримуватимуть платіжки на 69 копійок більше.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

Примітка:

Норми перевезення твердих побутових відходів враховані без вивезення об’ємів утворення вуличного змету та відходів з площ зеленого насадження на прибудинковій території.

Вгору