Оскандалений колишній нардеп-утікач від Черкащини зібрався в президенти

29 січня 2019, 18:20

Фото із сайту "Патріоти України"

Колишній нардеп від Партії Регіонів та екс-мер Черкас Володимир Олійник готує документи для реєстрації кандидатом у президенти України. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров.

- Наразі адвокат Володимира Олійника збирає документи. Я не думаю, що так просто у нього вийде ці документи здати. Кілька днів тому він розповідав мені про перешкоди. Сподіваюся, що Володимиру Олійнику таки вдасться це зробити. Ми підтримаємо будь-яких кандидатів у президенти України, які виступають проти нинішнього глави держави Петра Порошенка. Головне завдання - не допустити проходження Петра Порошенка до другого туру виборів, - зазначив Азаров.

 

Украина сказав:

Ура За Партию регионов!

Олег сказав:

Бууугааагаа! Ну і насмішив! Мабуть путін поділився зі всією цією шоблою аргентинський коксом. Після всього сказаного і зробленого на адресу України,воно,падло,ще сміє іти в кандидати? Підстилки януковича! Моральний урод!

Олександр сказав:

Сука давай в президенти… Заї..шать ще до виборів пі..ра… Зьома ї..ний…

Катя Каптур сказав:

Цікаво, а зараз голосують за регіоналів. Мало, що той яник наробив. Нам потрібний достойний президент. І саме Вона може змінити країна на краще, підняти із колін, на які поставили попередники!

Гліб Погребняк сказав:

Та не чудіть, такі йдуть в президенти! Та яка підстилка? Другий яник, одно нам було замало?! Батьківщина і ніхто інший! Тимошенко – оце рівень, почитайте “новий курс” і все зрозумієте.

Вгору