Новообрана Черкаська міська рада працюватиме до 2015 року

20 березня 2014, 16:00

Останнім часом до Черкаської приймальні ЧОО КВУ часто звертаються за роз'ясненнями стосовно строків повноважень складу черкаської міської ради та черкаського міського голови, які будуть обрані 25 травня цього року.

Закон чітко визначає строки повноважень органів місцевого самоврядування, обраних на позачергових виборах. В цьому випадку ми обиратимемо міського голову і міськраду до чергових виборів, які мають прйти восени 2015 року. Далі наводимо тест ст. 83 чинного Закону повністю.

Закон України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"

Стаття 83. Проведення позачергових виборів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради та сільського, селищного, міського голови

1. Позачергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради та сільського, селищного, міського голови проводяться в порядку і строки, передбачені цим Законом для чергових виборів.

2. Верховна Рада Автономної Республіки Крим, місцева рада, сільський, селищний, міський голова, обрані на позачергових виборах, здійснюють свої повноваження до обрання нового складу ради, сільського, селищного, міського голови на наступних чергових місцевих виборах у порядку, встановленому Конституцією та законами України.

3. В останні шість місяців повноважень депутатів, сільських, селищних, міських голів, обраних на попередніх чергових місцевих виборах, позачергові вибори депутатів, сільського, селищного, міського голови не призначаються та не проводяться.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору