Нові амазонки: розширено перелік військових спеціальностей для жінок

28 вересня 2016, 17:01
Фото: Про все

Фото: Про все

Снайпери та навідники бойових машин -  іншими, до цього суто чоловічими спеціальностями, розширено перелік посад, на які можна залучати жінок на військову службу. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів начальник обласного військового комісаріату Євген Курбет.

- До недавнього часу жіночі військові спеціальності були орієнтовані виключно на службу в тилових підрозділах та на штабних посадах. Це спеціалісти зв’язку, діловоди, бухгалтери, - повідомив він.

За цими спеціальностями жінок-контрактників направляють до навчальних центрів до Полтавській області (тут готують зв’язківців), до Житомирській області (готують спеціалістів із захисту інформації) та до Київської області (на підготовку операторів систем протиповітряної оборони).

Та з недавнього періоду цей перелік розширили. До нього додали військово-облікові спеціальності снайперів та навідників бойових машин.

Проте, як зазначає військовий комісар, жінки до бойових підрозділів направляються лише за наявності відношення від командира військової частини.

- Командир повинен направити нам відношення – документ, в якому він зазначає про необхідність саме військовослужбовця-жінки, - уточнив Євген Курбет.

Поділитись

Коментарі

Вгору