«Нова пошта» дарує маленьким пацієнтам лікарень розваги і створює гарний настрій

22 квітня 2020, 19:00

«Нова пошта» вирішила покращити лікарняне дозвілля малюків  і робить їм приємні сюрпризи - серед них розмальовки з олівцями, браслети та казкові маски.

Щодня до лікарень потрапляє безліч дітей.  Зараз, коли діють карантинні обмеження на відвідування маленьких пацієнтів батьками та рідними, їм особливо складно. «Нова пошта» покращує лікарняне дозвілля малюків  і робить їм приємні сюрпризи. Найближчим часом до дитячих відділень регіональних лікарень передадуть понад мільйон розмальовок з олівцями, браслетів, наклейок і казкових масок.

- Ми дуже хочемо надихнути дітей, які проходять стаціонарне лікування від різноманітних захворювань, на швидке одужання, відволікти їхню увагу від сірих лікарняних буднів і повернути на обличчя посмішки. Гарний настрій – завжди кращі ліки! Дуже сподіваємося, що наші подарунки сприятимуть найшвидшому одужанню, – поділилася співзасновниця «Нової пошти» Інна Поперешнюк.

Ознайомитися з повним переліком лікарень, які отримають подарунки від «Нової пошти»,  можна на сторінці компанії у мережі Facebook.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору