Нічого нового про вбивство Василя Сергієнка міліція повідомити не може

28 травня 2015, 22:42

106901063e0c42be252f9871ab8ab2bb_MТриває розслідування вбивства журналіста із Корсунь-Шевченківського Василя Сергієнка. Ходом слідства зацікавилися і члени громадської ради при УМВС України в Черкаській області, пише Черкаський край.

Під час засідання ради члени ради поставили  відповідні запитання першому заступнику начальника УМВС - начальнику слідчого управління Валентину Кожухівському.

- На даний час нічого нового громадськості щодо розслідування даного злочину повідомити не можу. Але скажу, що за період розслідування назбиралось близько 100 томів матеріалів справи, - зазначив  Валентин Кожухівський.

Як відомо, журналіста, який вів чимало розслідувань, який водночас був активістом Майдану, навесні минулого року викрали із двору його матері. А через кілька годин тіло Василя Сергієнка знайшли  в лісі неподалік Корсуня-Шевченківського закопаним у яму у метр завглибшки.

Журналіста нападники різали і кололи ножем, про що свідчить велика кількість колоторізаних ран, і прямо в ямі задушили, притиснувши обличчям до землі.

Місце захоронення вбивці замаскували так, що через день два його вже б і не знайшли.

Поділитись

Коментарі

Вгору