Незряча черкащанка стала заручницею власної квартири (відео)

22 червня 2015, 09:16

Заручниця квартири та полонянка власного сина. Це про життя черкаської пенсіонерки. Старенька живе і в незручностях, і в страху.  Про сімейну драму – мої колеги, пише vikka.ua.

Кілька годин на свіжому повітрі для пенсіонерки Валентини Марківни – справжня розкіш. Шістнадцять років тому жінка втратила зір. І відтоді стала заручницею власного дому. Та полонянкою власного сина.

Валентина Любенко, пенсіонерка: "Він мене, щоб я і не ходила, і нікого не пускала. І не розказувала. Я боюся цього, бо він такий злий, що він може убити або задушити. То мені вже все рівно, а як йому прийдеться потім. І ось знаєте, коли я оце комусь пожалуюсь, то якшо він узнає, шо я пожалувалась комусь, то ото вже мені кінець буде".

Говорити Валентину Марківну змусили обставини. Майже рік тому син перетворив її дім на справжній собачий розплідник. Тоді свою квартиру жінка ділила із дев’ятьма псами. Сьогодні їх лишилось двоє. Та від того, скаржиться жінка, ситуація не кращає.

Свідками ситуації стали сусіди. Щовечора, кажуть, чують із квартири пенсіонерки крики. І далі цього терпіти просто не можуть.

До товаришок мами син Валентини Марківни ставиться агресивно.

В’ячеслав Любенко, син: "Це не нормальні умови для будь-якої людини, але я з цим нічого не можу зробити. Я ходжу додому через балкон. – А чому так? – Тому що люди – звірі".

Вже на загал говорить: зі своїм та маминим життям він розбереться самотужки.

В’ячеслав Любенко, син: "Обьясняю вам. Я викручуюсь як можу. Якщо ви можете помогти – прийдіть поможіть. А патокать мені не треба".

На підмогу пенсіонерці в біді, окрім сусідів, прийшли вже й чиновники.

Володимир Коцюруба, директор департаменту соціальної політики ЧМР: "Ситуація взагалі сімейного підґрунтя дуже важка, тому що сьогодні вони посварились – вона жалується на нього, завтра він прийшов погладив маму – вона забула. Буває, що заяву сьогодні написала, а завтра забрала назад. Якщо починається дебоширення – тут шлях один. Сусіди повинні подзвонити дільничному інспектору".

Втрутитись в ситуацію обіцяють і соціальники. Аби хоч якось полегшити  життя пенсіонерки.

Поділитись

Коментарі

Вгору