Незаконний видобуток піску в Червоній Слободі нарешті привернув увагу міліції

23 липня 2015, 21:35

811a2b427d6fb33776f2055a41f406ae_XL-424x232

За фактом заяв про незаконний видобуток піску на береговій лінії Кременчуцького водосховища відкрито кримінальні провадження за статтями 239-1 та 364 Кримінального кодексу України. Призначено ряд перевірок, тривають слідчі дії.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Під час проведення слідчих дій, суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють операції з піском на вказаній території, надали до правоохоронних органів ряд документів на підтвердження законності своєї діяльності.

Так, зокрема, надано копію рішення Червонослобідської сільської ради про надання в оренду підприємцю чотирьох гектарів землі для зберігання піску. На одній частині цієї території наразі зберігається пісок, який видобутий внаслідок проведення робіт по углибленню річки. Роботи проводилися на підставі договору підписаного з держрибохороною, копію якого підприємець надав правоохоронцям. Видобутий пісок, за його твердженнями, не продається.

Інша частина орендованої території використовується як склад для піску, який він придбав раніше та який зараз реалізує. На підтвердженні своїх слів він також надав частину копій накладних на придбання 20 тисяч кубічних метрів (понад 30 тисяч тон) піску у інших суб’єктів господарської діяльності.

Дана документація долучена до матеріалів справи. В рамках проведення розслідування призначено ряд перевірок для з’ясування достовірності наданих документів та загалом законності дій вказаного підприємця. Разом з тим керівництво УМВС виступило з ініціативою до контролюючих органів та керівництва району, на території якого здійснюється дана діяльність, про створення спільної комісії для детального вивчення цього питання та прийняття обґрунтованого законного рішення.

Коментарі

Вгору