Невдоволені графіком руху маршруток: у Черкасах зареєстрували петицію

01 лютого 2019, 10:36

Петиція з невдоволенням графіку роботи одного із черкаських перевізників -  ДП "Чарз-Авто" з'явилася днями на сайті Черкаської міської ради. Автор петиції вимагає розібратися в ситуації та привести до ладу порядок перевезення пасажирів вказаним перевізником.

Ініціатор петиції Вікторія Ковган просить всіх жителів міста підтримати її петицію.

- Суть проблеми полягає в наступному: маршрутки даної організації не дотримуються графіку руху. Конкретно: маршрут № 12 їздить так йому хочеться, з кінцевої зупинки майже завжди відправляється раніше. Висадка пасажирів проводиться в невстановленому місці (це я особисто спостерігала в одному екіпажі), на даний час коли ожеледиця водій не під'їжджає до бордюру, що ускладнює вихід з транспорту.

Нагадаємо, нещодавно виконком затвердив переможців на шести автобусних маршрутах Черкас, де ДП "Чарз-Авто" було рекомендовано недопускати до участі в конкурсі на пасажироперевезення, доки останні не виконають всі вимоги.

Читайте також: Черкащани знову скаржаться на перевізника та  Бондаренко призначив службове розслідування щодо роботи управління транспорту.

Скептик сказав:

А ініціатор цієї петиції їздив у тролейбусі маршруту №3? Ці тролейбуси завжди їздять раніше графіка хвилин на 5, якщо вони їздять. Часто тролейбуса не буває. А зупиняються тролейбуси (особливо 10 на ПЗР) під тролейбусною лінією. І начхати водіям, що біля дверей будуть калюжі. І ще одне – до бардюру зараз жоден транспорт не під”їде, тому що відвали снігу вищі ніж нижня частина маршруток

Вгору