Черкащани знову скаржаться на перевізника

25 січня 2019, 23:12
Черкащани знову скаржаться на перевізника

Фото: Автоцентр

Жителька Черкас Олена Кургуз створила на сайті міської ради петицію з проханням змінити перевізника, який обслуговує маршрут №6.

За словами жінки, автобуси їздять без чіткого графіку, кондуктори кондуктори відмовляються надавати інформацію щодо графіку, машини в поганому технічному стані.

- Не зважаючи на підвищення ціни до 5 гривень, автобуси їздять, як і раніше з різними інтервалами часу між рейсами. Наприклад, на зупинці "Зелене господарство" в напрямку руху до обласної лікарні жодного автобуса маршруту не було в період з 17:53 до 18:41, тобто 48 хв, - написала черкащанка в тексті петиції і зауважила, що просить змінити недобросовісного перевізника.

Підтримати скаргу можна ТУТ.

Нагадаємо, сьогодні члени виконкому змінили своє рішення щодо скасування деяких зупинок для приміських та міжміських автобусів. Тепер водії мусять зупинятися за вимогою пасажира.

АНДРЕЙ сказав:

предлагаю ОЛЕНЕ КУРГУЗ купить автобус и посадить своего мужа пусть берет по 3 гр за проезд и ездит с 17.53 до 18.41 зарабатывает бабки

АНДРЕЙ сказав:

уже подписалось за отмену аж 62 человека ,скиньтесь на автобус и ездите бесплатно всем врагам на зло

Светлана. сказав:

Да, давно нужно было поменять перевозчика “6” маршрута. Дождаться не реально. Ждешь-ждешь, а потом едешь с пересадками через центр. Как еще добраться из Юго-западного района до городской больницы?
График движения наверное где-то есть, но никто о нем не знает ( или просто кондуктора не хотят говорить).

Вгору