Нещасний випадок чи смерть через побиття: на Черкащині розслідують загибель малюка

05 січня 2017, 23:15

Новий рік розпочався трагедією в одній із родин села Березняки на Смілянщині. Дворічна дитина отримала черепно-мозкову травму. Врятувати життя малюка медикам не вдалося.

Про це інформує ОДТРК "Рось".

Село Березняки Смілянського району майже тиждень у траурі. Вчора тут поховали дворічного Богданчика. Хлопчик помер у новорічну ніч від черепно-мозкової травми. Ця родина приїхала у Березняки на початку весни. Тоді батько сімейства вийшов із в’язниці після відбуття другого терміну за крадіжку.

Сусіди кажуть: Артур нещадно бив громадянську дружину. Свідками їхніх сварок була вся вулиця. У селі подейкують: у смерті малого винен вітчим. Проте, не ймуть віри таким чуткам у сільській раді. Кажуть: родина хороша, а дітки завжди доглянуті.

У родині окрім Богданчика ще трирічна дівчинка. Жодних травм та побоїв у малечі не бачили – кажуть у місцевому ФАПі. Тут діток перевіряли на медкомісії. Батько каже: не догледіли. Дитина захворіла за кілька днів до новоріччя, її лікували власними силами, а в ніч на перше вона випала з ліжечка. Чоловік картає себе, що швидку не викликали відразу.

Нині за справу взялися правоохоронці. Травма, що призвела до смерті, нещасний випадок чи наслідок побиття – вирішить слідство. Ще не оговтавшись від тяжкої втрати, родина чекає на поповнення. За кілька тижнів має з’явитися на світ маля.

Поділитись

Коментарі

Вгору