Непристойно низькі ціни, – у Черкасах є інтернет-альтернатива дороговартісним магазинам техніки*

03 жовтня 2017, 11:52

Зручність, якість, а головне – більш доступно. У Черкасах вже 12 років успішно функціонує альтернатива дорогим гіпермаркетам цифрової та побутової техніки. Інтернет-магазин "Shop.ck.ua" протягом десятиліття встиг завоювати авторитет серед покупців, пише "Інфоміст".

На "Shop.ck.ua" можна знайти та придбати побутову техніку, телефони, комп’ютери та інші цифрові пристрої, посуд, інструменти, іграшки, товари для спорту, відпочинку та туризму, вишукану парфумерію.

Доставка продукції триває від 1 до 5 днів.

Колектив "Shop.ck.ua" постійно працює над розширенням асортименту. Нині у магазині можна знайти як садову техніку, так і приладдя для любителів рибалки та кемпінгу. Невдовзі планують постачати опалювальні пристрої – твердопаливні та газові котли, а також побутову хімію.

За рахунок того, що "Shop.ck.ua" співпрацює із великою кількістю постачальників та здійснює моніторинг товарів у різних пунктах продажу, ціни тут значно нижчі.

Важливо, що при цьому якість поставленої продукції ні в якому разі не програє розрекламованим гіпермережам маркетів.

"Shop.ck.ua" працює виключно із офіційними дилерами та виробниками безпосередньо. Тож товар має гарантію та забезпечений сервісним обслуговуванням.

вулиця Кривалівська, 7 (кол. Паризька Комуна)

Однією із переваг "Shop.ck.ua", на відміну від інших інтернет-магазинів, є наявність власної логістичної системи. Тож покупці не платять додатково за поштову доставку. Черкащани мають змогу оглянути товар, пересвідчитись у його непошкодженості та працездатності. А вже потім розрахуватися за придбане. Передплата існує на окремі товари.

Окрім того, згідно закону, покупець може повернути товар без слідів експлуатації протягом 14 днів.

На "Shop.ck.ua" є можливість не лише придбати продукцію, а й отримати сертифікат на додаткові роботи щодо встановлення будь-якої техніки, наприклад, кондиціонера тощо.

сертифікати на додаткові роботи

Покупці інтернет-магазину можуть як самостійно забрати товар із офісу, так і скористатися послугою доставки, вартість якої по місту становить 50 грн.

Способи оформлення замовлення також на вибір – на сайті, за телефоном або ж безпосередньо у офісі, де на клієнтів чекають фахові консультанти. У магазині загалом працює 9 осіб: менеджери по закупках – Світлана (відповідальна за побутову  техніку), Юрій і Олександр – цифрову. Також 2 менеджери, Вадим і Тетяна, які спеціалізуються на побутовій техніці та безпосередньому спілкуванню із клієнтами, сервіс-менеджер, менеджер з логістики, адміністратор і 2 програмісти, які слідкують за актуальністю товарів на сайті та складають описи техніки.

Працює онлайн-магазин "Shop.ck.ua" із понеділка по п’ятницю від 11.00 до 18.30 год за новою адресою: вулиця Кривалівська, 7 (кол. Паризька Комуна).

Довідки та консультації за телефонами: (0472) 38-33-98; 38-55-98; 38-66-98

моб.: (093) 99-29-0-39; (097) 770-27-47; (099) 220-33-90

ICQ: 444420592 (побутова), 437677630 (цифрова), 481402060 (сервіс)

Можна сконтактувати і за допомогою Skype: shop.ck.ua.

Магазин у :

“Фейсбук” – https://www.facebook.com/shopckua

"Google +" - https://plus.google.com/+ShopCkUa

 

*опубліковано на правах реклами

Коментарі

Вгору