Будівельна компанія «Надія» взяла участь в програмі довготермінового пільгового молодіжного кредитування

03 жовтня 2017, 12:14

Мрія молодих сімей на власну оселю втілюється в реальність завдяки  програмі довготермінового пільгового молодіжного кредитування за рахунок власних коштів Фонду. ПП «Надія» укладено договір про співробітництво з Черкаським регіональним управлінням/іпотечним центром Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

До переліку об’єктів, на які можуть спрямовуватись кредитні ресурси Фонду, включено об’єкт будівництва за адресою м. Черкаси вул. Героїв Дніпра, 7/1.

Це 15-ти поверховий цегляний будинок з одно-, дво- і трьокімнатними квартирами. Знаходиться новобудова в красивому та перспективному для інвестування мікрорайоні «Митниця». Теплі світлі квартири зі зручним плануванням, з видом на Дніпро, озеленена прибудинкова територія з дитячим майданчиком, поруч футбольне поле зі штучним покриттям, великий майданчик для паркування автомобілів, надзвичайно гарна пішохідна алея, вдала транспортна розв’язка зроблять комфортним життя будь-якої родини. В двохвилинній пішій доступності - школа, і трьохвилинній - дитячий садок. Термін здачі будинку в експлуатацію – 4-й квартал 2017 року.

За рівнем забезпеченості власним житлом Україна займає останнє місце в Європі. Держава свого часу майже відмовилась від надання безоплатного житла, але створені ефективні механізми для вирішення цієї проблеми. На сьогодні є актуальним масштабна реалізація  програм пільгового кредитування родин, які потребують поліпшення житлових умов.

І хоча діють ці програми вже не перший рік, та далеко не всі, хто мають право на участь у них, знають про те, як цим правом скористатись.

Довготерміновий         пільговий молодіжний кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям,  в яких чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям в яких мати (або батько) віком до 35 років має неповнолітню дитину (дітей), одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно. Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку. Відсоткова ставка за кредитом – 14,1% річних. Позичальник з метою надання кредиту вносить аванс у розмірі не менше ніж 10% передбаченої вартості будівництва житла. Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв.м загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв.м на сім’ю, вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Розрахункова вартість одного квадратного метра житла визначається згідно експертної оцінки. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

За отриманням більш детальної інформації про придбання квартири в будинку за адресою вул. Героїв Дніпра, 7/1 в рамках програми довготермінового пільгового молодіжного кредитування або за власний кошт можна звернутися за адресою: м.Черкаси вул. О.Дашковича, 27, ПП «Надія» тел. (0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250.

 

Коментарі

Вгору