Необхідно реабілітувати всіх учасників конфлікту і разом порозбирати барикади, – Воротник

30 січня 2014, 10:08

Депутат міськради Валерій Воротник вважає, що необхідно реабілітувати всіх учасників конфлікту - мітингувальників та міліціонерів та всім разом взятися за відбудову міста та країни в цілому.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Реабілітувати всіх учасників конфлікту, крім тих, хто вчинив тяжкі злочини, як то вбивства, згвалтування тощо. Причому реабілітація має стосуватися всіх сторін конфлікту. І потестувальників, і міліцію. Прибрати з вулиць поліцейські сили і одночасно звільнити адмінбудівлі і вулиці. Всім разом стати і порозбирати барикади і почати відбудовувати зруйноване. Ми - громадяни однієї країни. Краще ж потиснути один одному руки, пограти разом у футбол, сісти за великий стіл з шинкою з Закарпаття, горілкою з Черкащини, пирогами зі Львову, короваєм з Дніпопетровщини, оселедцем з Одеси...

Чомусь пригадав сьогодні фільми Кустуриці. Протягом п'ятнадцяти днів ультиматуму ми ще не будемо схожими на його героїв.

Закон про амністію не вирішує питання протистояння. І, навіть, навпаки. Обидві сторони не підуть на поступки. А якщо влада використає силовий варіант, то тут взагалі буде запущено механізм її самознищення. За масштабністю протесту треба домовлятися. Якщо ні... Віктор Федорович ризикує стати пезидентом донецького анклаву. Бо Захід країни категорично вже не погодиться на поступки владі. Центр буде тримати паузу, але потім хитнеться в бік Заходу, бо це відповідатиме настроям більшості громадян. Схід та Південь будуть триматися довше. При тому і федералізація країни не вирішує головного питання. Бо кордон - річ суто формальна. В економічному сенсі -катастрофа. При тому тільки суб'єкти, як окремі території, взявши під власний контроль фінанси зможуть мати плюсове сальдо. Всім іншим - гаплик. І Донецьку з Луганськом, і Тернополю з Франківськом. Тому наспавді, країна розвалюється не за метальними, а за суто економічним чинниками. Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Черкащина - кури, що несуть золоті яйця. За них і буде точитися боротьба.

У будь-якому випадку лютий стане визначальним як для країни, так і для окремих особистостей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору