Немає позитивної динаміки: понад 20 днів черкаський активіст перебуває в комі

29 травня 2019, 10:09
Немає позитивної динаміки: понад 20 днів черкаський активіст перебуває в комі

Фото з особистої сторінки Вадима Комарова

Уже 25-й день черкаський активіст Вадим Комаров перебуває без свідомості після жорстокого побиття. Лікарі говорять, що позитивної динаміки - немає. 

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" написав голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко. 

- Вадим Комаров продовжує перебувати у стані медичної коми, у нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Вадиму провели дві операції - одну одразу після нападу (майже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток).  Проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога міською лікарнею надається відповідно до діагнозу. Тобто питання тривалого тяжкого стану й коми - це не питання кваліфікації міських лікарів, а питання тяжких травм, спричинених нападником на журналіста.  Лікування здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений, - прокоментував Олег Стадник, директор Департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медіаексперти висунули ймовірні версії щодо побиття черкаського активіста.

Нагадаємо, що жорстоке побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня близько 9 ранку у центрі Черкас. На чоловіка посеред вулиці раптово напав невідомий, який завдав йому тілесних ушкоджень, а опісля зник з місця події. Поліція відкрила кримінальне провадження як умисне тяжке тілесне ушкодження, але потім перекваліфікувала на "Замах на умисне вбивство".

- Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту - невідомо. І рідні, й колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну - "Посягання на життя журналіста", - зазначив Томіленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грабіжники намагалися зняти гроші з картки побитого активіста.

Допомогти родині можна переказом коштів на картку Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку – 5168 7555 2672 1028 .

Читайте також“Він нас чує”, – рідні прокоментували стан черкаського активіста, який перебуває в комі.

Коментарі

Вгору