Неадекватних черкаських водіїв фотографують для соціальної мережі (фото)

24 грудня 2014, 20:46

Черкащани не перестають дивуватись зі своїх співвітчизників, які порушують елементарні правила паркування, і ставлять своїх залізних коней на газонах чи заїжджають ними на тротутари.

Фото: Денис Калинский/ВК

Фото: Денис Калинский/ВК

За словами автора фото, це Південно-Західний район Черкас, навколо багато дворів, та дві парковки, однак знаку, що стояти на дорозі заборонено теж немає. Але у коментарях черкащани нарікають, що водій все одно не мав права заїжджати на "зелену зону".

2

А це - територія біля магазину "Сільпо", що знаходиться по вулиці Сумгаїтська. За свідками очевидців, на газоні свій автомобіль припаркувала жінка-водій.

 

3

Тут - центр міста, бульвар Шевченка. Горе-водій вирішив також припаркуватись на газоні та ще й примудрився заїхати на тротуар.

У спільноті "Черкаське бидло" ВКонтаке думки черкащан з приводу парковок абиде розділились: дехто нарікає на те, що в Черкасах мало парковок, інші ж навпаки - стверджують, що паркувальні місця є, але черкаським водіям важко проїхати кілька десятків метрів і поставити автомобіль у спеціально облаштованому місці.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору