“Не висвітлюють важливу інформацію”: черкаський “слуга” збирає інформацію про обласні ЗМІ

26 жовтня 2021, 16:01

Сьогодні, кілька годин тому, депутат Черкаської міської ради Юрій Котолуп опублікував на своїй сторінці в соціальних мережах перелік ЗМІ Черкаської області. Він попросив усіх користувачів зазначити, хто є власником того чи іншого видання, спільноти чи телеканалу.

Журналісти "Про все" дізналися, для чого депутат збирає інформацію про засоби масової інформації Черкащини.



- У мене дуже багато інформації і я не розумію, чому на одну інформацію звертають увагу, а на іншу — ні, щось друкують, а про щось не пишуть, якісь важливі речі висвітлюють, а якісь — ні. І враховуючи, який у нас політикум у Черкасах — я розумію, що скрізь є інтереси, тому так і відбувається. Тому якось спадає на думку, що всі перебувають у якихось стосунках — або з політиками, або з бізнесом, — каже Юрій Котолуп.

Водночас у переліку ЗМІ він перерахував ті медіа, які давно не працюють та не вказав кілька активних онлайн-ЗМІ Черкащини.

Нагадаємо, на початку каденції Юрій Котолуп "злив" через скайп свою розмову з губернатором, а пізніше хотів скласти депутатський мандат.



Пізніше депутат видалив свій допис (або ж приховав його), однак ми зберегли його скріншот.

Скріншот допису Юрія Котолупа

Скріншот допису Юрія Котолупа

Раніше журналісти "Про все" опитували депутатів, куди ті хочуть "виселити" журналістів окремі представники заявляли під час сесій, що їм "неприємно дивитися на спини журналістів".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору