“Не потрібно робити дописи і збурювати суспільство”, – Бондаренко про конфлікт між волонтерами і комунальним підприємством

01 червня 2024, 15:46

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував конфлікну ситуацію між товариством захисту тварин "Друг" і комунальним підприємством "Черкаська служба чистоти".

Нагадаємо, волонтери Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" повідомили, що в КП "Черкаська служба чистоти" їм заборонили вхід до притулку для бездомних тварин та сказали забрати звідти свої речі. Водночас у комунальному підприємстві слова зоозахисників заперечили та запевнили, що готові до діалогу.

"Черкаська служба чистоти" - це комунальна установа, на яку витрачаються бюджетні кошти і яка працює відповідно до бюджетного кодексу. Яка вчора трапилась ситуація? Керівництво "Черкаської служби чистоти" сказало, що потрібно провести інвентаризацію наявності кормів, бо на це частково витрачаються бюджетні кошти, частково допомагають волонтери. Я так розумію, що керівники, які там працюють по утриманню тварин, неправильно зрозуміли ситуація і розмістили в соцмережах цей допис", - розповів мер.

За його словами, місто турботливо ставиться до безпритульних тварин і надалі буде допомагати і працювати в цьому напрямку.

"Не потрібно робити дописи і збурювати суспільство. Потрібно розібратися в ситуації, це буде найголовніше правило, як потрібно діяти... Всім волонтерським організаціям не потрібно хвилюватися, місто і надалі допомагатиме, утримуватиме тварин", - резюмував Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору