Заручниками ситуації стали собаки: черкаські волонтери заявили про конфлікт з комунальним підприємством

31 травня 2024, 13:48

Волонтери Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" повідомили, що в КП "Черкаська служба чистоти" їм заборонили вхід до притулку для бездомних тварин та сказали забрати звідти свої речі. Водночас у комунальному підприємстві слова зоозахисників заперечують та запевняють, що готові до діалогу.

У дописі товариства йдеться про те, що "вже кілька місяців керівництво "Черкаської служби чистоти" шантажує їх повною забороною відвідин притулку волонтерами".

- Про причини такого рішення нам не повідомляють, але сьогодні до обіду ми маємо забрати звідти свої речі і усе придбане нами обладнання для комфортного перебування тварин. Найгірше, що заручниками ситуації стануть собаки притулку, бо вони залишаться без кваліфікованої меддопомоги у складних ситуаціях (яку можуть надати лише в ветклініках, рахунки з якої оплачуємо саме ми з вашою допомогою), під питанням і вигул усіх тварин притулку, бо кілька робітників просто фізично не встигатимуть це робити. У той час, коли цивілізований світ налагоджує співпрацю з волонтерами, підтримуючи їх діяльність, ми зіштовхнулись із повним нерозумінням та ігноруванням. Сподіваємось, що це непорозуміння перейде в конструктивний діалог, - зазначають на сторінці Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг".

У коментарі Про все перший заступник директора КП "Черкаська служба чистоти" Олександр Савенко сказав, що керівництво комунального підприємства не виганяло волонтерів з притулку та готове до діалогу.

- Наразі офіційно можу сказати, що жодних усних чи письмових прохань виїхати не було. Будемо сідати за стіл переговорів. У нас є начальник дільниці з відлову та утримання безпритульних тварин, ми з ним у цьому напрямку спілкуємося. Можливо, він неправильно доніс інформацію волонтерам, якщо "Друг" захоче піти на діалог, ми будемо спілкуватися. У 2016 році ми розробили програму з відлову та утримання безпритульних тварин, купили все необхідне, враховуючи автомобіль, корм та ліки, збудували вольєри. Тому будемо розбиратися в цій ситуації, - розповів Савенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору