Не можна побудувати країну без міцного національного стрижня! – Олег Тягнибок

01 жовтня 2018, 17:59

Народний депутат України трьох скликань, лідер Всеуркаїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок у неділю, 30 вересня,  відвідав Черкаси. Під час зустрічі з містянами, яка відбулася в Будинку культури ім. Кулика, Олег Тягнибок поділився своїм баченням ситуації, що склалася в країні, та шляхами виходу з кризи. На зустріч завітали небайдужі черкасці, волонтери, ветерани, громадські та політичні діячі Черкащини.

Олег Тягнибок зауважив, що метою поїздки до Черкас є вивчення ситуації в місті, адже представники його політичної сили частково представлені в органах місцевої влади та, на його переконання, є відповідальними за конкретні напрямки життєдіяльності міста та області.

- Ми є ідеологічною політичною силою й прекрасно розуміємо, що кожна дія нашого депутата, чиновника, делегованого у владу, відобразиться на іміджі та подальшому успіху політичної партії. У ВО «Свобода» створена окрема структура, яка перевіряє ефективність депутатів та чиновників. Мені приємно, що в Черкасах цінують внесок «свободівців» у розвиток міста, - зауважив політик.

На думку Олега Ярославовича, лише націоналісти у владі зможуть убезпечити державу від реваншу антиукраїнських сил. Він наголосив, що докорінні зміни в Україні можливі лише з приходом до влади на всіх рівнях по-державницьки налаштованих політиків.

- Антидержавні сили по всій Україні за допомогою грошей намагаються прибрати владу до своїх рук. Ми спостерігаємо реванш старого режиму Януковича. Уникнути цього можна лише шляхом приходу до влади в Україні націоналістів, - заявив пан Олег. - Чому ми погано живемо?! Бо в нас коротка політична пам’ять.

Політик повідомив присутнім, що уже 226 місцевих рад, які представляють інтереси 14 мільйонів українських виборців у 20 областях країни, проголосували за «свободівський» Антиолігархічний пакет законів. На його переконання, український парламент зобово’язаний втілити в життя ці закони. Проте, на думку Олега Ярославовича, у сьогоднішньому складі Верховна Рада України ухвалити їх не спроможна.

- Українцям необхідна потужна фракція націоналістів у Верховній Раді, бо лише так можливо зупинити грабунок держави. Лише націоналісти принципові у своїй позиції: утвердити становлення заможного середнього класу українців, дати їм можливість жити в достатку й комфорті на своїй землі. ВО «Свобода» запропонувала антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Це економічні та політичні законопроекти, в разі ухвалення яких ми позбавимо контролю олігархів над владою та українським бізнесом, - повідомив пан Олег.

Під час спілкування з паном Тягнибоком гостей заходу турбували питання, які стосувалися землі, об’єднання громад, підняття тарифів, недофінансування установ із держбюджету тощо. Як зауважив Олег Ярославович, всі ці проблеми завжди зводяться до одного – це ті проблемні для українців царини життя, на яких заробляють олігархи.

- Окрім Путіна і Москви, ми маємо ще одну проблему – внутрішню. Ця проблема називається Олігархія. Олігарх – це не просто багата людина. Це є зрощення великих грошей, криміналу і державної влади. Це є трьохголовий змій. Олігархи - перші вороги середнього класу, який вони знищили, - зауважив політик.

Під час свого виступу Олег Тягнибок розповів про мету своєї політичної діяльності. Політик переконаний, що ключем до процвітання України та українців є будівництво держави з національним стрижнем.

- Мені дуже хочеться, щоб наше з вами покоління було останнім, яке от так бореться за Україну, за краще життя, за пенсії, за зарплати, за «соціалку». Я хочу, щоб наші діти не боролися, а могли просто жити в цій країні, ростити своїх дітей. Українець має бути патріотом, має любити свою землю. Але він також не має бути злиднем. Українець має бути успішним і заможним. Процвітають тільки ті країни, де панує національна гордість, - наголосив пан Олег, чим викликав бурхливі овації у присутніх.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору