“Не дай Боже щось заболить вночі”: сміляни скаржаться на відсутність цілодобових аптек у місті

19 липня 2021, 19:52

Сміляни у соціальних мережах почали скаржиться на відсутність цілодобових аптек у місті. За їх словами, усі працюють лише в денний час. Якщо ж ліки знадобляться уночі - їх в місті буде неможливо придбати.

Жителька Сміли Любов Дяченко наголошує, що через такий "режим" можуть страждати насамперед діти, які не звикли терпіти біль.

- Шановні, запасайтеся ліками проти температури й інших бід. Бо не Дай Боже у дитини схопить отит серед ночі - каплі ви не купите. Бо у нас на все місто жодної цілодобової аптеки. Хотілося б почути керівників міста, чи хворіють їхні діти та батьки уночі? - обурюється Любов Дяченко.

Сміляни зазначають, що у випадку екстрених випадків потрібно лише телефонувати у "Швидку" або сімейному лікарю і негайно їхати в лікарню. Інших варіантів, як вгамувати біль, у місті немає.

- Мої діти завжди починали хворіти вночі - усі важкі стадії починалися після 10-ї вечора. Доводилося бігати в аптеку посеред ночі доволі часто. Що б я робила зараз - не уявляю. А запасатися ліками наперед - дурня. Термін придатності не вічний, - розповідає Ірина Манько.

Як стало відомо журналістам "Про все", цілодобових аптек у Смілі справді не залишилося. Останній заклад зачинився через те, що працювати уночі, коли ніхто нічого не купує - збитково.

Раніше ми повідомляли, що на Черкащині фермери побили перевіряючих з Держпраці на очах у працівників

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору