Навіть після ремонту смілянської траси водіям доводиться ремонтувати свої автомобілі

23 серпня 2016, 23:46
Фото: kropyva.ck.ua

Фото: kropyva.ck.ua

Щойно відремонтована ділянка дороги до Сміли докучає водіям розсипаним на ній щебенем, який вилітає з-під коліс транспорту та пошкоджує автівки, що рухаються позаду. Про свої невтішні випадки розповідають водії на міському форумі Черкас, пише vikka.ua.

"Сьогодні о 7:30 їхав із Дубіївки до Черкас по смілянській трасі. Напередодні там дорожники ремонтували дорогу. Знаки вони встановили - і обмеження швидкості, і заборона обгону, і можливий виліт щебеню з-під коліс. Тільки от користі від цих знаків жодної: на відремонтованій ділянці дороги деякі водії здійснюють обгін на високій швидкості і весь цей щебінь летить у машини", – розповідає один з черкаських водіїв.

Внаслідок його обгону на трасі автомобіль черкащанина постраждав від камінця, що влучив у лобове скло та розбив його.

"Шкода, номера не зміг побачити - скло відразу тріснуло і висипалося на мене. А винуватець на "Пассаті" поїхав далі, навіть не зупинився", – додає чоловік.

Водій каже: він не єдиний постраждалий від розсипаної на дорозі щебінки та водіїв-літунів.

"Коли їхав на роботу о 10:00, ще одна машина з розбитим склом стояла на узбіччі. Її обігнав "Опель Віваро" білого кольору. Після роботи напишу заяву в поліцію", – пише водій.

Чоловік додає: вже звертався до дорожників зі скаргою, однак там повідомили, що роботи веде підрядна організація, а у зв’язку з обмеженим фінансуванням робіт дорогу ремонтують за старими технологіями. Мовляв, хоч камінці й відлітають, та все ж це краще, ніж ямковий ремонт.

Нагадаємо, ділянка дороги від Черкас до Сміли останні три роки була непроїзною, та нещодавно її почали ремонтувати. Аби відремонтувати 8 кілометрів автошляху, владці планували виділити 65 мільйонів гривень.

Поділитись

Коментарі

Евгений сказав:

Каждый день на этой дороге от щебня бьются стекла десятков автомобилей, и никто за это не ответит?

Вгору