Наступного тижня підприємці змагатимуться за право торгувати баштанами в Черкасах

27 червня 2014, 18:44

Міська влада затвердила 34 торгівельних місця на території Черкас, де з 15 липня до 1 жовтня 2014 року можна буде продавати баштанні культури. Це передбачено нещодавнім рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради. Зазначеним документом також затверджені вимоги для розміщення об’єктів сезонної торгівлі баштанними культурами на території міста та визначено термін торгівлі соковитими баштанами.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод розповіла, що право здійснювати торгівлю баштанними культурами у передбачених для цього місцях підприємці зможуть на конкурсній основі. Зокрема, 4 липня об 11-ій годині в приміщенні міськвиконкому у каб. 206 відбудеться конкурс щодо надання права суб’єктам господарювання на організацію сезонної торгівлі баштанними культурами на території м. Черкаси у 2014 році.

Переможці конкурсу мають до 15 липня цього року оформити паспорти прив’язки тимчасових споруд для торгівлі баштанними культурами та укласти договори про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Вимоги

для розміщення об’єктів сезонної торгівлі баштанними культурами на території м. Черкаси у 2014 році

Суб’єкти господарювання повинні дотримуватись Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі та забезпечити:

1.Розміщення торговельних об’єктів для продажу баштанних культур тільки у місцях, погоджених департаментом архітектури, містобудування та інспектування і затверджених рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради.

2.Попередню оплату за договорами пайової участі в утриманні об ’ єктів благоустрою міста, на яких розміщуватимуться об ’ єкти торгівлі баштанними культурами.

3.Утримання торговельного місця та прилеглої території в належному санітарному стані відповідно до вимог Правил благоустрою міста Черкаси.

4.Відповідність об’єкта торгівлі рекомендованим вимогам обладнання місця для торгівлі баштанними культурами, розроблених департаментом архітектури, містобудування та інспектування (зразок додається).

5.Відповідність торгово-технологічного обладнання та інвентаря вимогам нормативних документів з питань санітарії, охорони праці, техніки безпеки.

6.Наявність вивіски з інформацією для покупців про найменування суб’єкта господарювання (реквізити юридичної особи або фізичної особи-підприємця).

7.Наявність таблички із зазначенням режиму роботи об’єкта торгівлі.

8.Наявність ярликів цін на продукцію на видному для споживачів місці.

9.Наявність особистої медичної книжки встановленого зразка та санітарного одягу у продавця.

10.Наявність таких документів на робочому місці:

- паспорт прив’язки тимчасової споруди для сезонної торгівлі баштанними культурами;

- договір про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою міста;

- викопіювання з генерального плану міста з показом місця розміщення об’єкта сезонної торгівлі баштанними культурами;

- документ про встановлення режиму роботи об’єкта;

- документ про якість та безпеку продукції;

- договір на санітарне утримання місця торгівлі та прилеглої території (вивіз сміття).

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Умови конкурсу щодо надання права суб’єктам господарювання на організацію сезонної торгівлі баштанними культурами на території м. Черкаси у 2014 році:

- найвища запропонована ціна за право організації тимчасового сезонного місця торгівлі баштанними культурами;

- відповідність вимогам обладнання та утримання місця торгівлі.

Для участі в конкурсі суб’єкт господарювання подає особисто чи надсилає до конкурсної комісії:

- заяву на ім’я голови конкурсної комісії, в якій зазначається назва суб’єкта господарювання, юридична адреса, контактний телефон;

- пропозицію (ескіз) щодо оформлення місця торгівлі баштанними культурами;

- довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету;

- довідку про відсутність заборгованості за договорами пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста, на яких розміщувались об’єкти торгівлі баштанними культурами у 2013 році;

- витяг з єдиного державного реєстру;

- адресу тимчасового сезонного торговельного місця, де має намір здійснювати торгівлю, відповідно до дислокації;

- зобов’язання (гарантійний лист) щодо виконання вимог обладнання місця для торгівлі баштанними культурами та утримання його в належному стані.

Претендент на участь у конкурсі подає документи у запечатаному конверті, на якому вказується найменування суб’єкта господарювання, його адреса.

Прийом документів припиняється за 1 годину до початку конкурсу. Конкурс проводиться 04.07.2014 року об 11:00 годині за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, к. 206.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 32-28-51.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору