Наступного тижня в Черкасах стартує голосування за проєкти громадського бюджету

25 листопада 2020, 10:00

У період від 1 до 14 грудня серед жителів Черкас відбуватиметься електронне голосування за проєкти громадського бюджету. Підтримати можна одночасно 4 ідеї. Про це повідомив начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий. 

За його словами, цього року для участі в конкурсі подали 160 проєктів, утім, до етапу голосування дійшли – 116. Їх розподілили на 4 категорії: «Бюджетні Великі» (38 проєктів), «Громадські Великі» (36 проєктів), «Бюджетні Малі» (19 проєктів), «Громадські Малі» (23 проєкти). 

Для втілення в життя проектів-переможців у бюджеті передбачатимуть 25 мільйонів гривень. Ц

ю сума, знову ж таки, розподілять між категоріями: на «Бюджетні Великі» проекти спрямують 10 млн, «Громадські Великі» – 10 млн, «Бюджетні Малі» – 2,5 млн, «Громадські Малі» – 2,5 млн.

– Враховуючи розподіл на категорії, кожен містянин зможе віддати голоси за 4 проєкти, які не конкуруватимуть один із одним, – додає Олексій Дубовий. 

Переможці визначатимуться шляхом рейтингового голосування, невдовзі опублікуємо посилання, за яким воно здійснюватиметься. Утім, для перемоги проєкт повинен набрати не менше 100 голосів. 

Ознайомитися із переліком проєктів, які братимуть участь у конкурсі, можна за цим покликанням.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору