Наступного року на Черкащині студенти коледжів складатимуть ЗНО з двох предметів

02 жовтня 2018, 21:09

Наступного року на Черкащині студенти коледжів складатимуть ЗНО з двох предметів

На Черкащині учням закладів професійної освіти та студентам вишів, які у 2019 році отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, потрібно буде проходити державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з двох предметів. Першим складатимуть тестування з української мови і літератури, а другим – на вибір математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Про це йдеться у Наказі МОН, яким врегулювано проведення ЗНО 2019 року, пише "Сміла".

У 2019 році тестування проходитиме з 20 травня до 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам шкіл результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Випускники мають обов’язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).

Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань:

– академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні;

– академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору