Черкаси приймуть фінальний етап ралі на серійних авто

02 жовтня 2018, 20:33

Черкаси приймуть фінальний етап ралі на серійних авто

Найшвидші автомобілі та найвправніші пілоти знову приїдуть до Черкас. Вони змагатимуться за перемогу у фінальному етапі Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто «Aeroring Rally».

Цьогоріч Черкаси приймали в себе рекордну кількість етапів Трофею. Саме з Черкас у лютому і стартували перегони, ще два етапи ралі на серійних авто відбувалися влітку. Тепер місту випала нагода провести ще й завершальний етап всеукраїнських автомобільних змагань.

- Цього року мало бути десять етапів Трофея ФАУ з ралі на серійних авто, але деякі міста не змогли вчасно підготуватися до перегонів. Тож, Трофей скоротили до шести етапів. І саме Черкасам випала нагода провести в себе аж чотири етапи. У нас Трофей стартував – і в нас відбудеться його фінал, - розповідає черкаський організатор Андрій Яроменко.

На фінал до Черкас приїде близько півсотні екіпажів із різних міст країни. Перегони триватимуть упродовж двох днів – 6 та 7 жовтня – на території черкаського аеропорту. У суботу змагання розпочнуться о 14:30, а в неділю – о 12:30.

Вхід для глядачів – вільний.

Вгору