Карась озвучив головну проблему опалювального сезону

02 жовтня 2018, 21:44

Карась озвучив головну проблему опалювального сезону

У Черкасах можуть виникнути проблеми із теплопостачанням через збільшеня ціни на газ, процедуру зміни тарифу та отримання номінацій. Про це сьогодні на нараді повідомив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась, пише "ІнфоМІСТ".

– Ми маємо чинні номінації до 17 жовтня. Ми можемо провести оплату за газ до цього періоду. Із 18 жовтня газ буде подаватися за новою ціною. У нас виникне ситуація, коли станом на 18 жовтня у нас буде нова ціна на газ і старий тариф, який не перекриває витрати на газ по новій ціні. Процедура ж зміни тарифу триває кілька місяців, реально під новий рік ми лише отримаємо новий тариф, – наголосив Карась.

Отримати номінацію підприємство зможе лише за умови 90% розрахунку за газ, а в таких умовах це зробити буде нереально. Єдиний спосіб отримати номінацію – попередня оплата за поставлене за поставку газ. За словами очільника КП, достатньо передплати за півмісяця.

– Зараз немає номінації, НАК “Нафтогаз” дає відповідну вказівку “Укртрансгазу” і вони проводять примусове відключення нас як споживачів, так і населення, – зауважує Павло Карась та пояснює: – Якщо ми не отримуємо попередню оплату за жовтень, розпочинаємо опалювальний період, то через 10 днів нам відключають газ.

Заступник міського голови Людмила Бордунос дала доручення розпорядникам коштів, йдеться про комунальні установи міста, вжити усі необхідні дії для забезпечення оплати авансових платежів до початку опалювального сезону.

Черкащанка сказав:

Каждый год – одно и то же. Только звучит из разных уст. Повысили цену на газ на копейки, а нагнетают панику и намекают на повышение тарифа на отопление – в разы…как же всё это надоело. Сбегу, наверное, и я в Польшу. Или в Чехию…Шутка.((

Вгору