Настоятель Покровського храму благословив новообраного мера Сміли

12 листопада 2015, 15:28

4798

12 листопада в актовому залі міського Будинку культури м. Сміла відбулася урочиста церемонія інавгурації новообраного міського голови й депутатського корпусу. Благословити це дійство було запрошено найстарішого священика міста, Почесного громадянина Сміли, настоятеля Покровського храму протоієрея Петра Дмитрука.

Звертаючись до представників нової міської влади, численних гостей, отець Петро зокрема зазначив:

– Перш ніж вас обрали люди – вас обрав Бог для служіння справам добра. Ми повинні свято вірити у це, бо, за словом нашого Спасителя, жодна волосина не впаде з голови людини без волі Божої. Це покладає величезну відповідальність на керманичів міста, депутатів – як перед Богом, так і перед виборцями. Нехай ваше служіння буде надзвичайно відповідальним, глибоко побожним – таким, щоби нікому за деякий час не було соромно дивитися в очі містянам.

Отець Петро зі сцени актового залу благословив усіх присутніх, а новообраному міському голові вручив Святе Письмо. Зауважимо, що ним став Олексій Цибко – відомий у Смілі патріот, спортсмен, чемпіон Європи з регбі, воїн АТО, благодійник. Він здобув переконливу перемогу на усіма іншими кандидатами на цю високу посаду. Привітати його прийшли відомі політики, громадські діячі, військові побратими, закордонні гості, котрі активно підтримують ініціативи пана Олексія.
Подякувавши отцю Петру за молитовну підтримку, новообраний мер підкреслив:

– Я добре усвідомлюю, що земляки, які проголосували за мене, проголосували також проти того свавілля, яке чинилося у Смілі протягом останніх років.

Зайнявши законне місце чинного міського голови на сцені, Олексій Цибко своїми першими розпорядженнями у присутності усього залу звільнив керівників підприємств, які встановили грабіжницькі тарифи на тепло- та водопостачання у Смілі, а також пообіцяв повести нещадну боротьбу з хабарництвом, протекціонізмом, корупцією тощо.

По завершенні церемонії інавгурації депутати, гості вийшли на площу перед пам'ятником Героям Небесної сотні, де відбулося освячення вантажного автомобіля, який відремонтовано та відправлено до зони АТО – це, до речі, теж є постійною ініціативою Олексія Цибка та його команди. Перед освяченням отець Петро знову звернувся до присутніх зі словом духовного напуття.

За інформацією Черкаської єпархії УПЦ

Поділитись

Коментарі

Вгору