Втеча з черкаського “Шоушенка”: містянам пропонують відчути себе справжніми злочинцями

12 листопада 2015, 15:00

1

У Черкасах відкрився ще один новий квеструм "Втеча з в'язниці". За сценарієм, старий в'язень Юлій планував утечу з в'язниці два роки, але його несподівано випустили... А ви з друзями несподівано туди потрапили. Тепер вам потрібно знайти зашифровані підказки плану його втечі і  вибратися звідти за 60 хвилин, поки вас не зловили. У цій грі "тюремний адреналін" зможуть відчути відразу п’ятеро друзів, а не чотири, як в інших квеструмах міста, пише in.ck.ua.

Організатори розповідають, що в Україні квести дуже розвинені: якщо в Азії все простенько і зі смаком, у нас намагаються зробити красивий антураж. Правда, до Росії нам далеко: лідер російського ринку "Клаустрофобія" – на одну кімнату витратила понад 100 тисяч доларів. Оскільки на українському ринку багато грошей на цьому не заробиш, швидше за все, цей проект для душі. Люди можуть пограти в Черкасах, а не їхати в Київ і платити там 500-600 гривень, або їхати в Європу і платити там від 60 євро за гру. Тим паче, учасники, які спробували пройти квест в реальності хоч один раз, будуть шукати можливість зіграти ще раз якнайшвидше.

2

- Від квесту враження дуже яскраві. Розповісти хочеться, але не можна, тому що розкрию всі таємниці для тих, хто ще не брав участі у грі. Все ж, мені дуже сподобалося і я обов'язково піду ще, коли відкриються нові кімнати з іншими сценаріями, - розповідає учасник тестового квесту В’ячеслав Василенко.

Всім охочим відчути себе в'язнем обіцяють – ви зможете дістатися до фінішу. Зараз організатори проводяться тестові ігри, удосконалюючи процес. Запуск квеструма відбудеться вже в ці вихідні, 14-15 листопада. У будні "втечу з в'язниці" обійдеться вам в 300-350 грн, у вихідні – 400 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору