Наша сила в єдності думок і дій, – ВО „ЧЕРКАЩАНИ“

18 лютого 2019, 18:00

 

Наша сила в єдності думок і дій, - ВО „ЧЕРКАЩАНИ“

Минулого тижня в Черкасах пройшов Форум депутатів місцевих рад від ВО "ЧЕРКАЩАНИ",  представників  ТОВ "НВФ "Урожай". Такі зібрання стали уже традиційними. У форумі взяли участь директор провідного агропідприємства ТОВ "НВФ "Урожай", член ради ЧОО ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Олександр Воскобойнік, перший заступник голови Черкаської облради, депутат облради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Валентин Тарасенко, секретар ради Черкаської обласної організації ВО „ЧЕРКАЩАНИ" Олександр Коваленко, керівник фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ" в Черкаській облраді Анатолій Підгорний, депутати облради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" та депутати різних рівнів , голови ОТГ та представники громадськості.

Сьогодні Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»,  незважаючи на свій порівняно молодий вік,  має авторитет та  вагу на політичній мапі Черкащини. Нині в рядах Черкаської обласної організації понад  3000 членів партії. В області  створено й зареєстровано 353 первинні осередки ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Визнання прийшло до політсили насамперед завдяки конкретній роботі, яку бачать і відчувають люди. Вагомий внесок у  здобутки роблять зокрема й представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які працюють або є вихідцями з відомого  та успішного підприємства ТОВ «НВФ «Урожай». Це - 4 депутати облради, 12 депутатів райрад, 47 депутатів сільських рад, 23 - об’єднаних територіальних громад.  Колишні «урожаївці»  успішно працюють в органах місцевого самоврядування. Зокрема, В,П. Тарасенко є першим заступником голови облради, Д,Є. Шелест очолює Канівську РДА, М.М.Зоць – Канівську райраду, В.М.Павличук – Лисянську РДА, 6 представників «Урожаю» обрано головами ОТГ.

Директор  ТОВ  «НВФ « „Урожай“, член ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Воскобойнік наголосив:

— Те, що ми робимо, ми робимо абсолютно правильно. А там, де є сила і бажання, там буде розвиток громади і буде вирувати життя, а мешканці цих громад матимуть кращу долю.

До речі, обласна організація ВО „ЧЕРКАЩАНИ“ висувала своїх кандидатів на виборах у 21 об’єднаній громаді з 27. У загальнообласному підсумку політсила посіла друге місце, випередивши своїх політичних опонентів. На Черкащині парторганізація  «завела» на  останніх виборах до  ОТГ  56 депутатів  та одного голову ОТГ. Серед 12 областей, де проходили вибори до ОТГ, ВО «ЧЕРКАЩАНИ» посіли 6 місце серед 28 політичних партій, які висували своїх кандидатів.

— Сподіватися ми можемо лише на свої сили та наше велике бажання розвивати в непростих суспільних умовах наші громади, — резюмував  перший заступник голови облради, депутат облради  від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Валентин Тарасенко. —Тож  генеруйте ідеї й активно шукайте ресурси для реалізації цих планів, — звернувся він до всіх учасників зібрання.

Керівник фракції ВО „ЧЕРКАЩАНИ“ в Черкаські обласній раді Анатолій Підгорний зауважив, що, на відміну від інших політичних сил, які представлені в обласній раді, фракція ВО „ЧЕРКАЩАНИ“ категорично не використовує раду в якості майданчика для популізму та критики  всіх і вся.

— Хочу зауважити, що кількісний і якісний склад фракції наповнений практиками. І саме цей фактор визначає позицію нашої фракції, яка дуже часто є запорукою збалансованої роботи обласної ради. Що важливо для розвитку місцевих громад та підвищення добробуту людей? У першу чергу, це єдність професіоналів, патріотів і всіх небайдужих. Це чіткі програми дій за напрямками та бездоганне виконання цих програм. І, звичайно, використання всіх можливих фінансових ресурсів у результаті утворення ОТГ із залученням соціально-відповідального бізнесу.

На форумі, як приклад такого бізнесу, називалось ТОВ «НВФ «Урожай», що є складовою МХП. Благодійний фонд «Урожай – громаді» за фінансової підтримки  “Урожаю”,  спрямував торік близько 10  млн грн на соціальні проекти.  Керівник департаменту соціальних проектів МХП Ірина Ваннікова зазначила , що минулого року в рамках реалізації проекту корпоративної соціальної відповідальності агрохолдинг удвічі збільшив обсяг соціальних інвестицій у регіонах своєї присутності.

До слова, фінансові масштаби цих проектів перевищили 200 млн гривень. Це кошти на підтримку освітніх проектів, спортивно-масових і культурних заходів, охорону здоров’я, благоустрій сільських територій, покращення інфраструктури, благодійність, допомогу АТО, допомогу сільським родинам при народженні дітей  і багато іншого та важливого для людей.

— Коли енергія відповідальності бізнесу, громади, місцевих депутатів об’єднується, можна розраховувати на гарний результат, — у свою чергу наголосила радник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова. - За звітний період депутатами всіх рівнів від ТОВ «НВФ «Урожай» подано понад 300 звернень та запитів. Цього року вони теж  дуже активні у формуванні пропозицій щодо питань соціально-економічного розвитку та обласних і місцевих програм (вже подано 8 пропозицій). Депутатами обласних та районних рад організована і проведена 30 конференцій і круглих столів, у 7 районах проведено більше 20 семінарів і тренінгів з питань депутатської діяльності. Дійсно, багато людей не мають інформації щодо програм, які є можливості для того, щоб залучити кошти з державного і обласного бюджетів. Тому будемо їздити, спілкуватись та допомагати. Ми відчуваємо, що від наших дій багато що залежить.

Наша сила в єдності думок і дій, - ВО „ЧЕРКАЩАНИ“

Секретар ради Черкаської обласної організації ВО „ЧЕРКАЩАНИ“ Олександр Коваленко подякував однопартійцям за наполегливу роботу, яка позначилась доволі непоганими результатами та вручив Почесні грамоти обласної організації представникам «Урожаю» - кращим партійцям, громадським приймальням ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

— У радах усіх рівнів депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» працюють з повною відповідальністю і допомагають у вирішенні нагальних проблем. Зразком до наслідування є депутати обласної ради від ТОВ «НВФ «Урожай»: Валентин Тарасенко, Володимир Братаніч, Валентин Галушко, Володимир Павличук. На них рівняються депутати міських, районних, селищних та сільських рад, — зазначив Олександр Анатолійович. — Продуктивна робота, зокрема, партійців, які представляють ТОВ НВФ„Урожай“, сприяла тому, що обласна організація за минулий рік зміцніла. І це яскраво засвідчили й грудневі вибори до ОТГ. Ми продовжуємо приймати до себе в команду людей справи. Ми відкриті і надзвичайно раді бачити у поповненні наших лав грамотних та авторитетних керівників промислових підприємств, навчальних та медичних закладів. Ми розраховуємо на нашу силу саме в єдності всіх членів команди. Тож довіряйте своїм. ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не підведуть.

 

Коментарі

Вгору