Народженим у День міста черкащанам влада приготувала подарунки

14 вересня 2016, 08:38

359783

Традиція дарувати новонародженим черкасцям подарунки до Дня міста існує понад тридцять років. Цьогоріч уже щонайменше четверо діток має народитися 17 вересня, коли Черкаси відзначатимуть своє 730-річчя.

Про це у коментарі vikka.ua повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

"Зазвичай ми дарували парам візочки. Але цьогоріч міський голова зауважив, що деякі батьки купують їх заздалегідь, тож краще дарувати подарункові сертифікати, щоб вони самі могли придбати у дитячих магазинах необхідні товари", – зазначає директор департаменту організаційного забезпечення.

На яку суму даруватимуть парам сертифікат, у міськраді ще не визначили. Однак чиновниця зазначає, що він має бути не меншим, ніж вартість візочка. Торік, наприклад, парам дарували візочки вартістю три тисячі сімсот гривень.

Як розповідає Лілія Маліщук, зазвичай на День міста у Черкасах народжується до п’яти малюків, однак одного року був зафіксований неабиякий "урожай", коли народилося одинадцять діток.

"За попередньою інформацією з пологових будинків, ми вже знаємо про чотирьох малюків – на 17 вересня жінкам при надії призначено планові операції. Щодо інших діток природа сама визначить", – додає чиновниця.

Поділитись

Коментарі

Вгору