“Наркокороля-втікача” з Ізраїлю спіймали в Умані

17 серпня 2019, 14:02

Служба безпеки України затримала громадянина Ізраїлю Амоса Дов Сільвера в одній з областей нашої країни. Зауважимо, що напередодні, чоловік втік з міжнародного аеропорту Бориспіль під час екстрадиції.

Головний редактор "Цензор.нет" Юрій Бутусов  на своїй сторінці у Facebook написав, що згідно з інформацією від джерел видання,   Сільвера знайшли в Умані, що на Черкащині.

Найближчим часом він буде екстрадований, відповідно до чинного законодавства. За сприяння Служби, Державним бюро розслідувань, під процесуальним керівництвом військової прокуратури затримано трьох співробітників СБУ, які підозрюються у допомозі втечі Сільвера з аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиційних заходів.

За інформацією "Цензор.нет", в березні 2019 року в Києві затримали громадянина США і Держави Ізраїль, розшукуваного за організацію потужного міжнародного наркокартелю. Ізраїльські правоохоронці надіслали запит в прокуратуру Києва з проханням видати цього зловмисника. Громадянин з подвійним громадянством розшукується компетентними органами Ізраїлю за звинуваченням в управлінні потужного злочинною організацією, яка налагодила масовий збут наркотичних речовин з використанням популярних месенджерів та соціальних мереж, залученні неповнолітніх до використання небезпечних наркотиків і участі в інших злочинах, скоєних злочинною організацією.

Коментарі

Вгору