Нардеп розповів про вбивство корсунського журналіста: винні не покарані

05 червня 2014, 12:16

Геннадій Бобов прокоментував хід розслідування по справі із викрадення та вбивства Василя Сергієнка. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише "Нова Доба".

«Сьогодні минає 2 місяці із викрадення активіста Василя Сергієнка. Офіційно:

«Ввечері 4 квітня 2014 року в Корсунь-Шевченківському було викрадено, а згодом, 5 квітня, знайдено жорстоко вбитим прихильника ВО «Свобода» Василя Сергієнка.

5 квітня, з огляду на резонанс справи, я особисто звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і Голови СБ України Валентина Наливайченка з проханням взяти під особистий контроль цю справу, а до органів внутрішніх справ, прокуратури і Служби безпеки України з вимогою забезпечити оперативне і неупереджене розслідування цього злочину.

На жаль, минуло два місяці, але вбивство не розкрито, а винні не покарані.

Змушений в черговий раз звернутися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Генерального прокурора України Олега Махніцького і в.о. Начальника УМВС у Черкаській області Владислава Пустовара з проханням пришвидшити хід розслідування по цій справі та повідомити мене особисто про стан кримінальної справи в обсягах, що не порушують таємницю слідства згідно з чинним законодавством України».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору