Нардеп із Черкащини прозвітував про 100 днів роботи у ВР (інфографіка)

13 жовтня 2014, 13:39

Звіт народного депутата В.Іляшенка за 100 днів роботи у ВРУ

Враховуючи складну ситуацію в країні, підбиття підсумків за 100 днів роботи народного депутата України є необхідним. Але для народного обранця, який по-справжньому вболіває за свою країну, час не має значення. Адже «народний депутат» - це не просто посада, на якій людина має виконувати певні задачі. Це почесне звання, яке дає народ України, і яке несе в собі багато зобов’язань перед державою та ії громадянами.

Тому 100 днів роботи у Парламенті стали для Віталія Іляшенка можливістю внести свій вклад у розбудову сильної України.

Протягом 100 днів роботи у парламенті сьомого скликання В.Іляшенком було внесено 5 проектів законів, подано 3 депутатські запити.

Народний депутат подав близько 183 депутатських звернень до органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, до міністерств та відомств, а також до Генеральної прокуратури України. На цей час розглянуто близько 85% звернень.

Віталій Іляшенко має 100% відвідуваність пленарних засідань і засідань комітету Верховної Ради у закордонних справах.

Віталій Володимирович упевнений, що кожен депутат повинен постійно підтримувати зв'язок з громадянами.

Він провів 9 особистих прийомів громадян, 14 зустрічей з виборцями, розглянув 48 письмових звернень громадян.

Категорії питань, вирішенню яких вдалося сприяти, наступні: зловживання службовим становищем посадовими особами, проблеми агропромислового сектору, питання комунальної та соціальної сфери, проблемні земельні ділянки (порушення меж, неправомірне відведення).

Також є питання, які потребують додаткового часу та розгляду на загальнодержавному рівні, а саме невиплата заробітної плати працівникам державних підприємств та невиконання державних цільових програм.

Згідно вимог Закону України «Про статус народного депутата України» депутатом було відкрито 10 громадських приймальнь у Черкаській області, в містах: Черкаси, Жашків, Золотоноша, Кам’янка, Лисянка, Монастирище, Умань, Христинівка, Сміла та Чорнобай. На етапі відкриття зараз знаходяться приймальні у містах: Шпола, Городище, Катеринопіль, Маньківка і Канів.

Віталій Іляшенко є засновником Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України» і наразі продовжує співпрацювати з молодими громадськими активістами. Зокрема, за 100 днів роботи депутат провів 7 заходів з членами, партнерами та прихильниками організації.

Одним із головним напрямків діяльності парламентаря є боротьба з корупцією. У співпраці з громадською організацією «Центр протидії корупції» депутатом було подано 73 антикорупційних депутатських звернень. На сьогоднішній день вже отримано 90% відповідей, по справах відбулося 8 запланованих перевірок, відкрито 3 кримінальних провадження.

Також депутат брав участь в роботі сесій Черкаської обласної та міської рад. Провів 5 зустрічей з місцевими органами самоврядування та 3 зустрічі з громадськими організаціями. Віталій Іляшенко приймав участь в заходах, які проводилися територіальними громадами, і дав 2 прес-конференції обласним ЗМІ.

Існує дуже влучний вислів – «один у полі не воїн». І для забезпечення ефективної роботи Парламенту всі депутати мають працювати плідно та узгоджено. Тому діяльність кожного депутата окремо – це важливий вклад у спільну роботу.

Віталій Іляшенко впевнений, що новообрані політики, які сформують майбутню Верховну Раду, об’єднають парламентарів у дійсно сильну і дієву гілку влади, яка буде працювати тільки на благо нашої країни.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору