Найочікуваніша бізнес-подія Черкащини пройшла у столиці

19 вересня 2015, 18:51

KOV_4157

Більше сотні учасників і понад п’ятигодинні дискусії. Найочікуваніша бізнес-подія області відбулася у столиці в п’ятницю. На інвестиційний форум-2015 з’їхалися черкаські підприємці, інвестори, представники міжнародних інституцій та ін., повідомляє прес-служба ОДА.

- Наш головний принцип – інвестор має почуватися в нас, як на курорті: відпочиваючи, витрачати кошти, - зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. - Наша область має великий потенціал для інвестування. Це – вигідна географія та логістика, природні задатки, багато вільних ніш для підприємництва й імпортозаміщення тощо. Але найголовніше – на Черкащині ми з бізнесом на одному березі!

Участь в інвестфорумі взяв віце-спікер парламенту Грузії Георгій Барамідзе. Високопосадовець розповів про реформи у Грузії:

- Коли ми починали реформи в себе, то були на 120-му місці рейтингу з бізнесування. Потім перемістилися на 8-ме. Це все переважно завдяки боротьбі з корупцією та зниженню податків.

KOV_4307

На форум було кількасот заявок. Запросили ж лише реальних інвесторів і підприємців. Ті розповідали на загал свої бізнес-історії.

– Я працюю на Черкащині, тому що там є для цього всі можливості, – зауважує президент групи компаній «ByFrederic» Фредерік Шавіньї. – Звісно, в Україні є певні складнощі для бізнесу. Однак ця область – одна з найкращих, особливо в роботі з бізнесом. Зараз ми реалізуємо проект із будівництва порту в Червоній Слободі. Маємо ще плани. А такий форум – це гарна можливість обмінятися контактами.

На інвестфорумі презентували проекти розвитку Чигиринщини, Уманщини й Канівщини. Нинішній форум організатори називають лише початком бізнес-діалогу. Новий планують провести вже на Черкащині.

Коментарі

Вгору